Christmas Deliveries Order before Thu 20th, 2pm - receive your order before Christmas. Order before Thu 27th 2pm - receive your order before New Year's Eve.

Najczęściej zadawane pytania

Przygotowaliśmy FAQ aby odpowiedzieć na najczęsciej zadawane pytania. Jeżeli masz inne pytania prosimy o kontakt.

Kategorie

{item property='name'}

Składniki

Karmienie

Etos

Etapy życia / Zastosowanie

Zdrowie

Inne

Czy karmy Canagan są zdrowe dla zębów mojego pupila?

W naszych produktach nie znajdziesz cukru. Cukier bywa dodawany, aby polepszyć smak, ale może być szkodliwy dla zębów twojego zwierzęcia i nie ma żadnych istotnych korzyści zdrowotnych

Czy Canagan jest odpowiedni dla psów ze skłonnościami do rozwolnień, wrażliwym żołądkiem i problemami z układem trawiennym?

Receptury Canagan zawierają mieszankę rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego błonnika który można znaleźć w ziemniaku, słodkim ziemniaku, lucernie, marchewce i psyllium. Receptura Canagan to dobrze zbalansowana mieszanka, pomaga utrzymać normalny czas trawienia, tranzytu pokarmu i jakości stolca.

Czy karmienie mojego psa karmą Canagan może pomóc z jego swędzeniem i drapaniem?

Jeśli twój pies cierpli na któryś z następujących symptomów, jest możliwe że cierpli na alergię i nietolerancję żywieniową: łupież, swędząca skóra (widoczna dzięki wzmożonemu drapaniu) matowa sierść, sucha skóra, zaczerwieniona skóra, stany zapalne i utrata włosów. Asortyment Canagan został sformułowany w celu uniknięcia składników, które są powszechnie uznawane za powodujące alergie. Nasz asortyment zawsze zawiera składniki, które są uważane za element o niższym ryzyku alergicznym. Canagan jest wolny od zbóż, soji, produktów mleczarskich, wołowiny, hormonów wzrostu i sztucznych dodatków. Canagan zawiera dobrze zbalansowane proporcje omega 3 I 6 które pomagają utrzymać zdrową skórę i lśniącą sierść. Duża zawartość
Omega 6 (ważnego kwasu tłuszczowego) jest gwarantem zdrowej skóry i sierści.